Víc než jen víno

Chcete svým blízkým darovat k vánocům lahvinku dobrého vína, ale zároveň si říkáte. že lahev vína je příliš málo… Snadná pomoc. Můžete například darovat jeden z vánočních košů či balíčků jejichž součástí je samozřejmě kvalitní víno. 

Milovníky sladkého mlsání potěší Vánoční dárkový koš ADAM. Jeho součástí je Rulandské modré, zemské víno z vinařství Krist Tomáš, medová pochoutka s vlašskými ořechy, zastudena lisovaná šípková šťáva 50%, Vánoční čaj pyramida Snow Fun, Vánoční mléčná čokoládka, Originální řecké olivy zelené s paprikovou pastou,  Mozart Herzl 80 g.
 
Další možnost vám  nabízí Vánoční dárkový koš SPA POTĚŠENÍ, přinášející dokonalý koupelnový relax. Nalezne zde:  Sekt Jaume Serra Cava Brut, 0,2 l, Vinný sprchový gel s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy 200 ml, Wine Spa,  Vinný šampon s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy 200 ml, Wine Spa, Vinná koupelová sůl s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy 150 g, Wine Spa, Čokoládové srdce Praline. Luxusním dárkem se stane i Dárková jutová taška s 2 ks vína a sommeliérskou soupravou v elegantním koženém pouzdře.
 
Jestliže chcete darovat více druhů vína a nejste si jisti který druh vína vybrat, potom je vhodnou volbou vánoční vinný set, který byl vybrán sommeliérem tak, aby uspokojil i toho nejnáročnějšího zákazníka. Set obsahuje tyto vína: Ryzlink rýnský 2015, pozdní sběr, PREMIUM, Vinařství Kubík, který se výborně hodí k vánočnímu kapru, Rulandské bílé 2015, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš, Modrý Portugal 2015, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš,  Pálava 2015, Panenská sklizeň, výběr z hroznů, Vinařství Krist Tomáš. Jako slavnostní přípitek výborně poslouží Freixenet Cordon Negro Brut a samozřejmě nesmí chybět ani Rulandské modré 2015, výběr z hroznů, PREMIUM, Vinařství Kubík které nás přivítá v novém roce. 
 
Kam ale umístit větší počet vín? Víno se samozřejmě vyjímá ve stojanech na víno. Můžete kupříkladu využít Stavebnicového stojanu na víno, který dovoluje sestavit si stojan přesně podle svých představ. Pokud se obáváte, že nebude na stojan na víno dostatek místa, můžete využít elegantních nástěnných stojanů na víno.
 
Máte vybráno víno a stojíte před otázkou jak je zabalit, protože lahve patří mezi jedny z nejhůře balitelných dárků. Nezoufejte! K zabalení vína si můžete vybrat buď dřevěnou krabici na čtyři nebo na dvě lahve, vyrobené z kvalitně opracovaného dřeva. Další variantou jsou elegantní papírové tašky na jednu, dvě a tři lahve vína nebo jutové tašky ve variantě jedna dvě a tři lahve. Díky nim své dárky elegantně zabalíte a budete si už jen užívat pohody vánoc.
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...