Vybírejte vánoční dárky na SportObchod.cz a hrajte o zájezd za 55 000 Kč

Vybíráte dárky pod stromeček? Vánoční ....

SportObchod.cz spouští každý rok v listopadu Vánoční centrum, které vám pomůže s výběrem vánočních dárků. Kromě svých blízkých můžete udělat radost i sobě díky Velké vánoční soutěži, ve které se hraje nejen o letecký zájezd v hodnotě 55 000 Kč.

Vyberte vhodný dárek

Vánoční centrum vám pomůže zvolit vhodný vánoční dárek pro své blízké. Nachystali jsme pro vás výběr nejzajímavější produktů, které jsou vhodné jako vánoční dárek. Vybírat můžete přehledně podle cenové kategorie nebo prozkoumat nabídku jednotlivých sportovních sekcí.

Každý rok se velké oblibě těší sekce s dárky pro nejmenší, kde najdete například výběr z dětských zimních a in-line bruslí, kompletní dětské sety výstroje, hokejky či míče.

Nejoblíbenějším dárkem se v posledních letech stal Powerball. Jedná se o cvičební pomůcku velikosti tenisového míčku, která je určena pro trénink sportovců, rehabilitaci a zábavu. Letos do nabídky powerballů přibyl Powerball Autostart dodávaný v dárkové krabičce s technologií automatického roztočení.

A když váháte, jaký dárek bude ten pravý? Kupte dárkovou poukázku, je to ideální příležitost, jak někomu udělat pod stromečkem radost. Obdarovaný si může sám vybrat, co se mu bude líbit.

Velká vánoční soutěž

Jako v předchozích letech připravil SportObchod.cz na předvánoční období Velkou vánoční soutěž, ve které je hlavní cenou poukaz na letecký zájezd pro 2 osoby k moři v hodnotě 55 000 Kč od společnosti eTravel.cz. V soutěži vyhrává každý účastník.

Vánoční garance

SportObchod.cz poskytuje na předvánoční objednávky rozšířené garance. Zboží zakoupené v předvánočním období můžete vrátit či vyměnit až do konce ledna 2011. U objednávek odeslaných do 19. prosince 2010 garantujeme také doručení do Štědrého dne.

Nevíte si rady s výběrem vánočního dárku? Vánoční centrum SportObchod.cz vám pomůže najít ten pravý a třeba si odnesete i dárek pro sebe.

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...