Zážitek, nebo hmotný dárek? Poradíme vám, jak a co vybrat!

Co bude lepší? Vyhlídkový let balónem, nebo nová sluchátka? Zážitková jízda supersportem, nebo balíček drahé kosmetiky? Poradíme vám, který dárek potěší vaše blízké o letošních Vánocích!

Skvělý dárek nemusí být hmotný
 
Radost z materiálních věcí pomíjí, zážitky vám ale nikdo nevezme. Není divu, že obliba zážitkových dárků narůstá – darujete totiž okamžik života strávený výjimečným způsobem, emoce a vzpomínku!
 
Zážitkovým dárkům vévodí především adrenalinové aktivity. Co třeba takový bláznivý tandemový seskok ze čtyřkilometrové výšky, létání ve větrném tunelu nebo bungee jumping z největšího mostu republiky? Ty, co se rádi nechávají hýčkat, potěší odpočinkový wellness víkend nebo třeba populární pivní lázně. A kdo rád si zkusí něco netradičního, ten si užije dobrodružnou výpravu se psím spřežením nebo zážitkový kurz, během kterého se i něco nového naučí. Mezi více než 450 zážitky vyberete dárek pro každého člena rodiny!
 
 
Zážitky milují všechny věkové kategorie. Proč jsou tak výjimečné?
 
Dárek, který by měl být originální, zajímavý a nezapomenutelný? Klasické hmotné dárky mají své kouzlo, které nikdy neztratí. Co ale mají zážitky, ale hmotňáky nikoliv?
 
Obdarovaný se má na co těšit. Věděli jste, že těšení se neboli očekávání radostného zážitku dokáže náš následný prožitek zesílit až o třicet procent? 
 
Zážitek potěší hned natřikrát! Jednou pod stromečkem, podruhé v akci, potřetí se bude obdarovaný radovat ve svých vzpomínkách.
 
Zážitkem uděláte radost rodičům, babičce, dědovi nebo své druhé polovičce. V nabídce najdete totiž dárky pro každou věkovou kategorii.
 
Zážitek koupíte, aniž byste museli vstávat z gauče. Poukaz budete mít v e-mailové schránce do pár minut i se suprovou obálkou, kterou stačí jen vytisknout a složit!
 
Splníte tajný sen. Chtěla se vaše sestra naučit vařit indické jídlo a táta si zase přál umět hrát golf? Proměňte jejich touhy v splněné sny!
 
Skvěle investované peníze. Studie potvrzují, že darovat zážitek předčí i sebedražší fyzický dar. Přináší totiž mnohem více pozitivních emocí, které se obdarovaného nepustí ani roky po jeho absolvování!
 
Sílené štěstí = umocněné štěstí! Co takhle, až vám o zážitku povypráví? Krásné chvíle, štěstí a radost se hned násobí!
 
 
Nevíte si rady s výběrem? To vyřeší univerzální poukaz
 
Považujete univerzální poukázky za neosobní dárky bez nápadu? Univerzální poukazy v libovolných hodnotách jsou často tou nejlepší variantou, pokud si s výběrem zážitku nevíte rady, nebo se bojíte, že se dotyčnému netrefíte do vkusu. S univerzálním poukazem může obdarovaný navíc absolvovat hned několik zážitků až do vyčerpání hodnoty.
 
Pokud si pod stromečkem nepřejete darovat „jen cár papíru“, schovejte poukázky od Adropu do parádních dárkových balení. Třeba do bedny s páčidlem, do které vede cesta jen vlastními silami, a obdarovaný se tak bude muset o její obsah trochu zasloužit. A ještě se u toho parádně nasměje!
 
 
I hmotný dárek potěší
 
Zážitek sice předčí málokterý, ale každý na ně zkrátka není. I hmotný dárek ale může být originální. Ať už to jsou nevšední gurmánské balíčky, ručně vyrobené řemeslné dárky, které potěší i ty nejnáročnější, nebo úplná novinka na trhu – KutilBoxy, kdy si dárek vyrobí sám obdarovaný.
 
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...