Dárky z lásky, které nikdy nezklamou

Životní partner je důležitým prvkem vaší existence, není však nutné jej zahrnovat drahými dárky, které mohou působit lacině. Dárky z lásky pro manžela a dárky pro manželku musí mít své opodstatnění. Tyto dárky z lásky mají vyjadřovat nejen respekt a úctu, ale i to, jak moc jste ve vztahu spokojení a jak vám na druhém záleží.

Dárky pro manželku a přítelkyni volte s rozmyslem

Typ a hodnota dárku pro manželku by se měla odvíjet od počtu společně strávených let a také od věku partnerky (samozřejmostí je i výběr podle zájmů a koníčků). S každým uplynulým rokem je manželství hodnotnější, což by se mělo na dárku odrazit. Neznamená to ale, že by dárky pro přítelkyni neměly projít důkladným výběrem.

Dárky pro manželku i dárky pro přítelkyni vybírejte s předstihem, nejméně jeden měsíc před Vánocemi. Romantičce můžete darovat několik CD se soundtrackem oblíbeného filmu, hodit se bude i romantický film na DVD. Chcete-li manželku skutečně překvapit, objednejte společný víkend v Paříži se vším, co k němu patří.

Mimoto se bude rozplývat nad typicky ženskými dárky z lásky, jako je luxusní kabelka, šperk, krajkové prádlo či dárkový poukaz do oddělení značkové obuvi. Neurazí ani koš plný čokolády (různých druhů), pěna do koupele s levandulovým olejem nebo kosmetika jedné řady.

Vánoční tip: Chcete-li koupit krajkové prádlo a nejste si jisti velikostí, můžete si vypůjčit některé ze šatníku vaší manželky/přítelkyně. Podle něj může prodavačka vybrat to pravé, vy už vyberete jen barvu.

Dárky pro manžela a přítele

Pakliže se váš manžel či přítel rád věnuje sportu, nadšen bude z půlroční či roční permanentky do fitcentra. V lepším případě (v rámci prostorových i finančních možností) mu objednejte posilovací stroj, s nímž bude moci posilovat prsní svaly, zádové svaly, bicepsy, břišní svaly, stehna, hýždě i lýtka. Romantickým povahám bude svědčit společný zážitek (víkendový či týdenní pobyt v horách) a oblíbený parfém v dárkovém balení. Podívejte se na všechny dárky pro přítele či manžela.

Přečtěte si také

Dárky pro ženy: je lepší romantika, nebo praktičnost?

Dárky pro ženy: je lepší romantika, nebo praktičnost?

Koupit vhodný dárek pro ženy není vždy jednoduché a často se podobá běhu na dlouhou trať. Není přitom důležité, kolik dárek stojí, ale snaha a ochota věnovat mu dostatečnou…

Přečíst celý článek
Dárky pro muže: erotika a sport

Dárky pro muže: erotika a sport

Říká se, že dárky pro muže se vybírají snadno a lépe než dárky pro ženy. Muži mají zpravidla širší spektrum zálib a rozhodně je neurazí ani nejrůznější adrenalinové dárky,…

Přečíst celý článek
Nejhezčí dárek 2023: čím zaručeně potěšíte?

Nejhezčí dárek 2023: čím zaručeně potěšíte?

Uvažovat již nad vánočními dárky nebo je všechny pořizujete na poslední chvíli? Přednosti i své nevýhody mají obě možnosti, nejhezčí dárky ale můžete koupit v kteroukoli roční…

Přečíst celý článek
Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Jaký dárek koupit našemu synovi či dceři k vánocům? Vánoční dárky pro děti můžete kupovat po celý rok, neboť téměř každé dítě alespoň jednou za měsíc žadoní o pořízení hračky.…

Přečíst celý článek
Buďte letos kreativní: vlastnoručně vyrobené dárky

Buďte letos kreativní: vlastnoručně vyrobené dárky

Buďte letos kreativní, ušetřete nějaký ten peníz a okouzlete své okolí vlastnoručně vyrobenými dárky a vánočními dekoracemi. Všechno zvládnete sami - přesvědčte se!

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...