Nejhezčí dárek 2023: čím zaručeně potěšíte?

Uvažovat již nad vánočními dárky nebo je všechny pořizujete na poslední chvíli? Přednosti i své nevýhody mají obě možnosti, nejhezčí dárky ale můžete koupit v kteroukoli roční dobu. Těsně před svátky sice uspoříte na slevách vybraných výrobků, při nákupu během roku vás ale nepřekvapí fronty ani nedostatek zboží.

Věnovat nejhezčí dárek touží každý z nás, ne vždy se však podaří vybrat ten správný. Proto jsme se rozhodli provést výběr za vás a vybrali jsme ten, který většina obdarovaných považuje za nejhezčí vánoční dárek. Zpravidla je finančně únosný a nabízí více možností volby. Ačkoli nespadá do kategorie „věčných dárků“, obdarovaný ho bude mít stále před očima a bude na něj dlouho vzpomínat.

Nejlepší dárky? Věnujte zážitek!

Zážitek nepatří mezi praktické dárky, který by si každý doma mohl vystavit. Zážitkové dárky mají za úkol druhého ohromit či příjemně šokovat. Měl by být věnován zejména tomu, kdo o něj skutečně stojí, u kterého máte jistotu, že bude mile překvapen a zážitek si náležitě užije. Při jeho výběru ale nejdříve stanovte záchytné body, které vás navedou na nejvhodnější programy (např. věk, pohlaví, cenová dostupnost, zdravotní potíže – ano či ne, oblast, ve které se zážitek může konat, časová náročnost zážitku apod.). Všechna tato kritéria vám usnadní volbu výběru a letošní rok vy budete těmi, kteří věnovali nejhezčí dárek.

Vánoční tip: celý den v rukách vizážisty, stylisty a kadeřníka. Toto spojení odborníků udělá z každé ženy ještě krásnější ženu.

Typ na nejhezčí dárky

Zážitky lze rozdělit do několika skupin. Existují adrenalinové, wellness, cestovní zážitky, sportovní zážitky, gurmánské zážitky a zážitky, které zahrnují více akcí najednou nebo jsou určeny přímo dětem. Adrenalinové dárky jsou vhodné vzhledem ke svému zaměření spíše pro mladší věkovou kategorii (18 – 35 let) a zpravidla je podstupují více muži než ženy. Mezi nejčastěji prožívané patří tandemový seskok padákem, jízda na čtyřkolce, řízení bojového vozidla či let tryskáčem.

Zejména pro ženy je určen zážitek wellness, který nabízí několik desítek různých masáží, koupelí apod. Nejhezčí dárek pro vaši partnerku může být čokoládová masáž, medová masáž nebo thajská masáž či bylinné a pivní koupele. Některé z nich můžete prožít společně s ní a strávit tak příjemných několik hodin.

Další zážitky mohou patřit fanouškům, kterým uhranuly skákací boty, potápění, lukostřelba, kurz vaření s vyhlášenými šéfkuchaři nebo se můžete vydat za romantikou a strávit celý víkend na jachtě se zkušeným kapitánem či získat víkendový pobyt na zámku.

Přečtěte si také

Jak na balení vánočních dárků

Jak na balení vánočních dárků

Vánoční dárek by měl zaujmout nejen svým obsahem, ale také obalem. Nestačí přitom vzít běžný balící papír, stužku a natištěnou jmenovku. Při balení vánočního dárku je třeba využít…

Přečíst celý článek
Dárky pro ženy: je lepší romantika, nebo praktičnost?

Dárky pro ženy: je lepší romantika, nebo praktičnost?

Koupit vhodný dárek pro ženy není vždy jednoduché a často se podobá běhu na dlouhou trať. Není přitom důležité, kolik dárek stojí, ale snaha a ochota věnovat mu dostatečnou…

Přečíst celý článek
Dárky pro muže: erotika a sport

Dárky pro muže: erotika a sport

Říká se, že dárky pro muže se vybírají snadno a lépe než dárky pro ženy. Muži mají zpravidla širší spektrum zálib a rozhodně je neurazí ani nejrůznější adrenalinové dárky,…

Přečíst celý článek
Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Občas máme potřebu darovat opravdu originální vánoční dárky, které mezi těmi ostatními jen tak nezapadnou. Nejdůležitějším kritériem výběru takového dárku není cena, ani praktická…

Přečíst celý článek
Levné vánoční dárky mohou být originální

Levné vánoční dárky mohou být originální

Vánoční dárky nemusejí stát tisíce korun. Také obyčejný levný dárek může potěšit, tím spíše, že jeho výběrem musíte strávit více času a dát si na něm opravdu záležet.

Přečíst celý článek
Dárky z lásky, které nikdy nezklamou

Dárky z lásky, které nikdy nezklamou

Životní partner je důležitým prvkem vaší existence, není však nutné jej zahrnovat drahými dárky, které mohou působit lacině. Dárky z lásky pro manžela a dárky pro manželku musí…

Přečíst celý článek
4 vánoční dekorační trendy pro rok 2023: Který si vyberete?

4 vánoční dekorační trendy pro rok 2023: Který si vyberete?

Také se již nemůžete dočkat Vánoc? Každý rok přemýšlíte, jak nazdobíte byt a hledáte nové nápady? Zjistili jsme pro vás, jaké trendy budou vládnout letošní vánoční sezóně.

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...