Inspirace na výzdobu interiéru: Vánoce ve skandinávském stylu

Máte již hotovou vánoční výzdobu? Držíte se tradiční výzdoby, nebo dáváte přednost moderním trendům? Ať tak či tak – kombinovat můžete obojí. Připravili jsme si pro Vás malou inspiraci. Zavítali jsme do srdce Skandinávie. Vánoční dekorace a ozdoby se stávají oblíbenými po celém světě. Jsou dnes moderní, a to i přesto že jejich základ nosí „starý“ romantický vintage styl.

Vánoční ozdoby a dekorace jsme pro Vás vybrali v internetovém obchodě Bella Rose, který se specializuje na prodej skandinávských vintage bytových doplňků.

Vánoční ozdoby: zaměřeno na vzpomínky!

Vzpomínate, když jste jako malí, zdobili vánoční stromeček? Ty chvíle vzrušení i radosti, když jste se na špičkách pokoušeli zavěsit poslední skleněnou baňku? Tak krásnou až se tajil dech? Tak přesně tuhle atmosféru v sobě nosí skleněné vánoční ozdoby ve skandinávském stylu. Jsou neuvěřitelně krásné a křehké zároveň. Kromě klasických sklěnených koulí si můžete na stromeček pověsit skleněné srdce, ptáčky nebo třeba barevné muchomůrky.

Ačkoli jsou skleněné ozdoby těmi nejpůsobivějšími skvosty, největšího půvabu dosahují v kombinaci s dalšími ozdobičkami. Na Bella Rose najdete ozdobičky ze dřeva, z porcelánu i z papíru. Nechte se inspirovat krásnými fotografiemi a přesvědčte se sami.

 

Obr. Vánoční ozdoby ve skandinávském stylu. Zdroj Foto: Bella Rose

Vánoční stromeček se však podle tradic zdobí těsně před, nebo na Štědrý den. Vy si ale chcete užít vánoční atmosféru dříve? Není se čemu divit. Víme, jak na to. Využijte kouzelné vánoční dekorace. Vybírat můžete ze stojacích dekorací, závěsných vánočních dekorací, svícnů nebo si pořídit nějaký krásný věnec na dveře. I vánočním dekoracím ve skandinávském stylu vévodí přírodní materiály – dřevo a kámen. Velmi oblíbenými dekoracemi současné Skandinávie jsou textilní skřítkové Pixie, kteří se dají posadit na okno, nebo místo polštáře na gauč. Líbí se Vám?

Aby byly Vaše Vánoce bez chyby, nezapomeňte na nákup stylových balících papírů, stužek a přízdob. Vánoční dárkové balení od Bella Rose Vám vyrazí dech: )

 

Obr. Vánoční dekorace Bella Rose.

Přečtěte si také

Jak vánočně vyzdobit byt?

Jak vánočně vyzdobit byt?

Bez vánočních dekorací doma tu správnou sváteční atmosféru vykouzlíte jen těžko. Vánoční dekorace jsou stejně neodmyslitelnou součástí Vánoc jako vůně vanilkových rohlíčků či…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...