Vánoční obrázky

Napadlo Vás využít dnešní doby počítačů a chytrých mobilních telefonů k tomu, abyste ozdobili e-mailové schránky svých přátel a případně i pracovní plochu svého počítače aktuálním obrázkem, který bude šířit jedinečnou vánoční atmosféru?

Nebo chcete originálními, tentokrát skutečnými vánočními obrázky krátkodobě vyzdobit svou domácnost?

V obou případech jste přišli na dobrý nápad, protože obraz jako takový vždycky dokáže skutečně mnoho – dokáže Vás doslova vtáhnout do děje, pokud se na něj zadíváte.

Klasika T. Kinkadeho i moderní animace

Milovníci zasněžených krajin i klasických námětů plných klidu a tiché krásy jistě ocení bohaté dílo Thomase Kinkadeho, které nezapomíná ani na sváteční náměty. V elektronické podobě jich po internetu naleznete celou řadu, do pokoje si můžete pořídit například také puzzle s motivem vánoční krajiny.

Pokud si naopak potrpíte na moderní obrázky s motivy Vánoc spíše typu elektronických přání, které jsou mnohdy i roztomilé anebo vtipné, máte výběr ještě širší. Narazíte také na množství dynamických obrázků, které se za pomoci jednoduché animace např. třpytí nebo jinak pohybují.

Keramické i jiné vánoční obrázky

Když řekneme vánoční obrázek, nemusí to nutně být vždy plošné výtvarné dílo. Zarámovat lze například i zajímavé koláže ze slaměných ozdob či chvojí, které vytvoří Vaše děti, případně i vy sami. Výjimkou nejsou například ani velmi vzhledné keramické obrázkyvánočním motivem. To vše může přinést do Vašeho domova jedinečnou sváteční atmosféru, z mnohých obrázků lze navíc utvořit například i adventní kalendáře pro děti (zavěšením odstřihnutelných ozdob na spodní část rámečku).

 

Vánoční obrázek s dobrým skutkem

Mnoho zajímavých vánočních obrázků, případně i vánočních přání každoročně vytvářejí nejrůznější sdružení postižených nebo i děti z dětských domovů. Koupí takového obrázku pak získáte jednak originální dekoraci, jednak i dobrý pocit z drobné částky, jíž postiženým nebo dětem přispějete. 

Přečtěte si také

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Vánoční stromeček patří mezi nejvýznamnější symboly Vánoc. Každý rok se stává tou nejkrásnější ozdobou celého našeho bytu. Bez vánočního stromu si nikdo neumí představit ty pravé…

Přečíst celý článek
Háčkované ozdoby

Háčkované ozdoby

Myslíte si, že technikou háčkování se vytvářejí leda tak čepice, dečky nebo rukavice? Milovníci ručních prací už dávno přišli se zajímavým a často i méně pracným nápadem –…

Přečíst celý článek
Vánoční přání

Vánoční přání

Myslíte si, že dnes, v době e-mailů, SMS zpráv a sociálních sítí jsou již tradiční vánoční přání jaksi pasé? Přesto se může originální a vkusně vybrané či ručně vytvořené přání…

Přečíst celý článek
Vyrábíme s dětmi vánoční ozdoby I

Vyrábíme s dětmi vánoční ozdoby I

Podzim už je v plném proudu a na dveře už zase klepou Vánoce. Udělejte si chvíli čas na své děti a připravte s nimi originální ručně vyráběné vánoční ozdoby. Nejenže spolu…

Přečíst celý článek
Trendy vánoční ozdoby 2023: Výrobu zvládnete sami!

Trendy vánoční ozdoby 2023: Výrobu zvládnete sami!

Letošní trendy přejí odvážným – nebojte se experimentovat a kromě tradičních vánočních ozdob zkuste svůj stromeček i domov ozvláštnit něčím extra.

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...