Advent klepe na dveře!

Advent klepe na dveře a sním již začne ono vytoužené odpočítávání do Vánoc. Umocněte kouzelnou atmosféru očekávání krásnými adventními dekoracemi. Prozradíme Vám tajemství. Nejen děti rády dostávají malé adventní radosti.

Proto jsme pro Vás připravili krásné adventní kalendáře a dekorace, které potěší nejen děti, ale radost udělají také dospělým. Naplní každý interiér pravou předvánoční atmosférou. Vše pro Advent 2021 najdete na stránkách internetového obchodu Bella Rose. My pro Vás máme jen malou ochutnávku.

Adventní kalendáře

Asi nejoblíbenější adventní dekorací pro děti jsou adventní kalendáře. Ty ve skandinávském stylu jsou však velmi netypické. Nejedná se o papírové kousky plné čokolády. Jsou totiž krásnou dekorací, která upoutá každou návštěvu. Je jen na Vás jaké dárečky do nich svým ratolestem (malým i velkým) připravíte.

Ve Skandinávii jsou velmi oblíbené adventní kalendáře v podobě závěsných skřítků Pixie. Ti mají po sobě spousty kapes a kapsiček a v nich spousty možností k ukrytí malých drobných dárků.

 

Obr. Adventní kalendáře ve skandinávském stylu. Zdroj foto: Bella Rose.

Adventní svícny

Adventní svícny jsou nedílnou výzdobou interiéru před Vánocemi. Jejich podoba může být různá. Nás zaujaly především adventní svícny IB LAURSEN, které můžete dozdobit větvičkami, šiškami, prostě vším, co najdete venku. Vytváří tak kouzelnou ozdobou každého stolu. Za zmínku stojí také adventní věnce, které se výborně hodí k zavěšení i doprostřed slavnostní tabule.

 

Obr. Adventní svícny a věnce ve skandinávském stylu. Zdroj foto: Bella Rose.

Užijte si kouzelný Advent plný krásné a hřejivé předvánoční atmosféry a zpříjemněte si čekání na Ježíška!

Přečtěte si také

Vánoční deník: Mik, Mik, Mikuláš… část 2.
Vánoční deník: Jak jsem ztratil dítě: část 1.

Vánoční deník: Jak jsem ztratil dítě: část 1.

Jsem programátor, táta, milující manžel a mimo jiné také chlap, který je bůhví za co trestaný. Žena si zlomila nohu a já se tak musím starat o celou domácnost i o děti. K tomu…

Přečíst celý článek
Vánoční deník: Už máš dárky, programátore?

Vánoční deník: Už máš dárky, programátore?

Vánoce, Vánoce přicházejí…! A mně vůbec do zpěvu není. V současné chvíli jsem totiž otec na plný úvazek, který kromě starostí o dvojčata a manželku musí ještě zajistit dokonalé…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...