Hit letošních Vánoc – dárkový poukaz na letecký simulátor

Všichni to moc dobře známe – shánění vánočních dárků na poslední chvíli. Pokud se letos chcete vyhnout stresu z nákupu vánočních dárků den před Štědrým dnem, přinášíme Vám tip na dárek, který udělá radost všem milovníkům létání. Hitem letošních Vánoc jsou totiž letecké simulátory.

Existují simulátory dopravních letadel, simulátory vrtulníků i simulátor stíhačky.  Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně pohyblivý simulátor dopravního letadla Boeing B737 v Praze na Ruzyni přímo ve výcvikovém středisku pilotů. 


Novinkou je simulátor dopravního letadla McDonnell Douglas DC-9. Jedinečnost tohoto simulátoru spočívá v tom, že celý kokpit včetně všech přístrojů je originál! Zalétat si s ním můžete v Liberci, 30 minut letu si užijete jen za 2 550Kč.


Simulátor dopravního letadla L - 410, který znají zejména milovníci volného pádu, patří také mezi velmi oblíbené. Pilotovat L - 410 si můžete vyzkoušet v Ostravě. A nebojte, skákat z něj pro tentokrát nemusíte

Kdo neholduje „beranům“, může si vyzkoušet pilotovat letecký simulátor Airbus A320 pomocí „side sticku“. Simulátor A320, který má v sedačce zabudovaný vibrační systém, díky kterému můžete vnímat turbulence, pojíždění či dosednutí na runway se nachází v Praze.


Pro milovníky historie je tu simulátor stíhačky Messerschmitt Bf - 109. Vyzkoušet si vzdušný souboj nebo prostě jen létat si můžete v Praze. 45 minut za pouhých 1 950Kč.


Některé letecké simulátory jsou vhodné i pro děti, například zážitkový simulátor dopravního letadla Airbus A320 v Praze.

Na všech leteckých simulátorech uvedených výše si vyzkoušíte roli pilota. Po celou dobu bude v kokpitu s Vámi zkušený instruktor, který Vám vše vysvětlí a pomůže se vzletem, či přistáním.

Tip: podívejte se na další vánoční dárky pro muže.

Přečtěte si také

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky v naší republice zaznamenaly v posledních letech neuvěřitelný nárůst popularity. Pro vysvětlení nemusíme chodit daleko. Adrenalinový vánoční dárek je pro…

Přečíst celý článek
Dárky pro muže: erotika a sport

Dárky pro muže: erotika a sport

Říká se, že dárky pro muže se vybírají snadno a lépe než dárky pro ženy. Muži mají zpravidla širší spektrum zálib a rozhodně je neurazí ani nejrůznější adrenalinové dárky,…

Přečíst celý článek
Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Chtělo by to něco originálního, vkusného a cenově přijatelného? Máme pro vás spoustu tipů, jak oslnit svou rodinu…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...