Jak strávit Štědrý den u tchánů

Ačkoli se to pro mnoho z Vás může zdát jako noční můra, jak strávit Štědrý den u tchánů je snadná a nakonec i příjemná věc. Jen se musí vědět, jak na to. Spolehněte se na náš server Vanocni-darky.cz, my Vám dobře poradíme jak strávit Štědrý den u tchánů, tak, aby byla pohoda, i kdyby se Vám třeba na takovou slavnost nechtělo. Ale rodinné vztahy je třeba budovat a starat se o ně. Nakonec uvidíte, že to celé bylo fajn a tchán, potažmo tchýně jsou milí a mají Vás upřímně rádi.

Jak strávit Štědrý den u tchánů – v kuchyni

To je asi ta nejzásadnější věc. Předpokládejme, že kuchyně je královstvím tchýně, která očekává, že se její snacha umí postavit ke kuchyni tak jak se sluší a patří podle její staré školy. Kdyby věděla, jak často si objednáváte čínu a pizzu, jistě byste si to poslechla. Ale co, žijeme v moderním světě a denně vařit omáčku s knedlíky, to už opravdu nestíháte. Možná vtipkujeme, ale i ty nejhodnější tchýně na toto občas opravdu myslí.

Tedy, pokud tchýně očekává, že Vy mladá žena máte být co k čemu, chce to také vidět. Nečekejte tedy, až Vás sama vyzve k pomoci v kuchyni. Buďte žena činu a jděte jí prostě pomoci, jak nejlépe to budete umět, třeba při obalování kapra na smažení. Nakonec uvidíte, že si u vaření dobře popovídáte, možná u toho vypijete sklenku červeného a nakonec si skvěle budete notovat, při povídání o chlapech. Že syn je stejný jako jeho otec a mužské neřesti se stejně neodnaučí a tak dále a tak dále.

Nakonec, jak strávit Štědrý den u tchánů nebude nervózním dnem, ale naopak velmi příjemnou chvílí, kdy se Vám podaří překonat mnoho bariér.

Jak strávit Štědrý den u tchánů – s tchánem

Zde se zaměříme na mužskou část. Pokud jste přijeli k tchánům své manželky na Štědrý den a dámy se „zakopali“ v kuchyni, kde celý den povídají. Musíte se jako pravý muž zhostit svého partu se ctí. Proberte s tchánem, třeba i u tajného ujídání vanilkových rohlíčků politickou situaci u nás i ve světě.

Vyhýbejte se ale tématům o armádě, leda by to byl Váš společný koníček. Určitě tchán zatím neví, že jste sehnali kdysi modrou a mohlo by ho to jako zastánce starých pořádků překvapit, že Vás nějaká vojna vůbec nezajímala. Zkuste s tchánem najít společná témata, například rybářství, či jiné hobby. Možná fandíte stejnému klubu a ani to nevíte.

Dobré také bude zajít za dámami do kuchyně pozeptat se, jestli nepotřebují pomoci. Tchýně ocení Vaši aktivní snahu a bude ráda, že si její dcera vzala, tak slušně vychovaného muže. To budou cenné body pro ranní nervozitu z toho jak strávit Štědrý den u tchánů.

Jak strávit Štědrý den u tchánů – večer

Po celodenním výkonu se Vám jistě podařilo rozpustit všechnu nervozitu z tchýně i z tchána a štědrovečerní večeři jste si vychutnali. Samozřejmě nezapomeňte dámám jídlo pochválit. Rovněž doporučujeme vyhýbat se v co největší míře alkoholu. Ten by Vám mohl rozvázat jazyk a pozdě byste litovali toho, co jste řekli, když jste měli slabou chvilku přiznání.

Například, že kouříte a před tchány jako zarytými nekuřáky a odpůrci kouření, to úspěšně léta tajíte. Inu jak strávit Štědrý den u tchánů je zkouška, která se ale rozhodně vyplatí. Pak budete Těmi nejlepšími, jaké si mohli přát. A bude velmi příjemné mít tchány v přízni, než v opozici.

To zvládnete, je to hračka. Veselé Vánoce.

Přečtěte si také

Jak strávit štědrý den 2023

Jak strávit štědrý den 2023

Jak strávit Štědrý den s rodinou Mít při sobě celou rodinu o Štědrý den, případně po celé vánoční svátky je báječné. Konečně máte čas na všechny kolem sebe a na užívání si…

Přečíst celý článek
Jak strávit Štědrý den ve dvou

Jak strávit Štědrý den ve dvou

Strávit Štědrý den ve dvou je velmi romantické. Takový den může být velmi povznášející čas, který si společně báječně užijete a na takové romantické chvíle budete rádi velmi…

Přečíst celý článek
Jak strávit štědrý den s rodinou

Jak strávit štědrý den s rodinou

Připomeňte si štědrovečerní tradice a zvyky a naplánujte ten nejlepší Štědrý den. Ať už ho strávíte s celou rodinou nebo jen romanticky ve dvou, máme pro vás tipy, jak si celý den…

Přečíst celý článek
Jak být v darování dárků originální

Jak být v darování dárků originální

Rok se s rokem sešel a další Vánoce jsou tady. Pokud nechcete darovat svým blízkým další pár ponožek a knihu, vsaďte na netradiční dárky. Nevíte jaké? Nechte se inspirovat!

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...