Jak být v darování dárků originální

Rok se s rokem sešel a další Vánoce jsou tady. Pokud nechcete darovat svým blízkým další pár ponožek a knihu, vsaďte na netradiční dárky. Nevíte jaké? Nechte se inspirovat!

Vánoce jsou pro mnohé nejoblíbenější částí roku. Jak by také ne, když jsou to svátky, kdy se spolu sejde celá rodina a konečně máme čas popovídat si, strávit příjemné chvíle u dobrého jídla a třeba se i společně podívat na pěknou pohádku v televizi, protože ty k Vánocům neodmyslitelně patří.

K Vánocům ovšem patří také dárky k Vánocům. Co by to bylo za Štědrý den, kdybychom pod stromečkem nenašli alespoň jeden balíček? Vždyť dárky nám říkají, že na nás někomu záleží, že mu stojíme za trochu námahy i investovaných peněz, a to se skutečně počítá!

Nespokojte se s málem

Zkuste letos zapátrat v nabídce netradičních vánočních dárků a nespokojte se s málem. Vaše děti, rodiče, partneři i přátelé budou jistě příjemně překvapeni, když jim letos Ježíšek nadělí dárky, které by od něj skutečně nečekali! Originalita a fantazie se totiž cení – zvlášť pokud si váš protějšek myslí, že už ho ničím nepřekvapíte.

Každé drobné překvapení posiluje vztah – druhého sice můžete znát jako své boty, což ve vás vzbuzuje příjemnou jistotu, na druhou stranu se s ním ale nemusíte nudit. Zkuste tedy nebýt letošní Vánoce nudnými patrony a vymyslete něco netradičního. Prezenty vám pomůže vybrat specializovaný obchod Netradiční-dárky.cz, kde se to neobvyklými dárky jen hemží.

Tipy na dárky pro ženy

Vybírat dárky k Vánocům pro ženy je snadné. Základní pravidlo: Vyhněte se věcem týkajícím se kuchyně! (Tedy pokud doma nemáte hospodyňku, která si na svých kulinářských schopnostech a zkrášlování rodinného hnízdečka vyloženě zakládá.)

Každá žena miluje luxus, takže oblečení, šperky, parfém či pěkná kabelka ji velmi potěší. V každé ženě se ovšem skrývá kočka, která si ráda hraje a nechává se hýčkat, má ráda překvapení. Ideálním dárkem pro ženy jsou tedy například různé zážitkové pobyty a romantické víkendy, kde si může užívat příjemných masáží a péče o tělo, stejně jako pozornosti svého partnera.

Troufnete si na ještě netradičnější dárky pro ženy? Pořiďte své partnerce místo obyčejného náhrdelníku třeba perlu přání, kterou jí sami zasadíte do přívěsku. Anebo ji potěšte změnami v koupelně a namontujte sprchu, která dokáže měnit barvu. Přidejte vonné oleje, čokoládový masážní set a máte doma spokojenou partnerku, která si letošní Vánoce opravdu užije! A pokud po ní navíc pojmenujete hvězdu, vězte, že jí dáte dostatečně najevo, jak vám na ní záleží.

Tipy na dárky pro muže

Vybrat takové dárky pro muže, z kterých budou mít pánové opravdu radost, můžete na našich stránkách samozřejmě také. Naleznete zde spoustu různých zajímavých gadgets i mini-her, pro něž má silnější pohlaví slabost. V každém muži se totiž zároveň skrývá malý kluk, který miluje objevovat nové věci a zjišťovat, jak fungují. Těch autíček rozebraných na součástky, která po jeho dětství zbyla, mluví za vše!

Netradiční dárky pro muže jsou tedy ideální volbou, pokud chcete svého partnera, bratra, otce či kamaráda potěšit a zaměstnat. Co takhle pořídit mu třeba binární hodinky nebo smajlíka do auta? Radost mu jistě uděláte také domácím fotbálkem, vzdušným hokejem nebo stolními šipkami. Ať ty letošní Vánoce stojí za to!

Přečtěte si také

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky v naší republice zaznamenaly v posledních letech neuvěřitelný nárůst popularity. Pro vysvětlení nemusíme chodit daleko. Adrenalinový vánoční dárek je pro…

Přečíst celý článek
Vtipné dárky pro každého

Vtipné dárky pro každého

Vánoční dárek nemusí být jen okázalé velkolepý dar či nebo být přehnaně prakticky. Platí to dvojnásob, pokud vybíráme dárek pro přátele a kamarády. Pokud je to váš případ, vtipné…

Přečíst celý článek
Jak strávit Štědrý den u tchánů

Jak strávit Štědrý den u tchánů

Ačkoli se to pro mnoho z Vás může zdát jako noční můra, jak strávit Štědrý den u tchánů je snadná a nakonec i příjemná věc. Jen se musí vědět, jak na to. Spolehněte se na náš…

Přečíst celý článek
Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Chtělo by to něco originálního, vkusného a cenově přijatelného? Máme pro vás spoustu tipů, jak oslnit svou rodinu…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...