Vtipné dárky pro každého

Vánoční dárek nemusí být jen okázalé velkolepý dar či nebo být přehnaně prakticky. Platí to dvojnásob, pokud vybíráme dárek pro přátele a kamarády. Pokud je to váš případ, vtipné vánoční dárky stojí za zvážení.

Vtipné dárky pocházející zpravidla z nabídky tzv. gadgets. Jde o drobné dárečky, které nemívají praktické využití, přestože se nezřídka tváří přesně opačně. Mnoho lidí je často označuje za „blbiny“. Vtipný dárek však může být i funkční a praktický. Přesvědčte se o tom s námi.

Netradiční vtipné dárky pro muže

Antistresová hračka není originální vtipný dárek, nicméně dáte-li si trochu práce, seženete antistresovou hračku v mnoha podobách, nejen jako tradiční balónek, nýbrž i jako např. ženské prso, což už je pro muže super dárek.

Chladící půllitr patří mezi ty vtipné vánoční dárky, které mají opravdové využití. Půllitr má dvojitou stěnu, ve které se drží speciální mrznoucí směs. Půllitr stačí dát na půl hodiny do mrazáku a udrží pak jakoukoli tekutinu ledovou po velice dlouhou dobu. Dostane-li muž tento půllitr jako vánoční dárek, v zimě jej patrně příliš nevyužije. Jaké kvality má tento vtipný dárek, ocení však obdarovaný v létě příštího roku.

Podložka pod myš ve tvaru ženského těla se řadí mezi dárečky, které ocení především muži pracující často s počítačem. Tento vánoční dárek má zároveň ergonomickou funkci a její používání minimalizuje problémy pramenící z dlouhodobého držení počítačové myši.

Vtipné vánoční dárky pro přítelkyni

Plyšoví mikrobi se u nás prodávají již po nějakou dobu, stále však nic neztratili ze svého půvabu. Jako dárek pro přítelkyni můžete zakoupit škrkavku, syfilis, ebolu a mnoho dalších stylových plyšáků. Jen dávejte pozor na to, aby vaše přítelkyně tyto vtipné vánoční dárky skutečně přijala s humorem.

Další super dárek, který však nedoporučujeme zařazovat mezi vánoční dárky, pokud nemá vaše přítelkyně či kamarádka smysl pro humor – to je čarodějnický klobouk. Mohla by si totiž myslet, že jí tento vtipný dárek naznačuje něco ne zrovna lichotivého o její povaze.

Univerzální vtipné dárky

Toaletní papír se sudoku patří mezi dárečky s výsostně praktickým využitím a to rovnou dvojitým. Na každém kousku toaletního papíru je natištěn sudoku rébus, který může obdarovaný vyřešit a poté papír použít klasickým způsobem. Vtipný dárek, který obdarovaný užije.

Obrácené neboli inverzní hodiny mohou sloužit jako designové prvky. Inverzní hodiny opravdu měří čas a zajisté zaujmou každou návštěvu. Ačkoli se jako příležitost k jejich darování jeví možná lépe např. svatba, i mezi vánoční dárky perfektně zapadnou jako netradiční super dárek.

Přečtěte si také

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky: zážitek pro každého

Adrenalinové dárky v naší republice zaznamenaly v posledních letech neuvěřitelný nárůst popularity. Pro vysvětlení nemusíme chodit daleko. Adrenalinový vánoční dárek je pro…

Přečíst celý článek
Dárky pro muže: erotika a sport

Dárky pro muže: erotika a sport

Říká se, že dárky pro muže se vybírají snadno a lépe než dárky pro ženy. Muži mají zpravidla širší spektrum zálib a rozhodně je neurazí ani nejrůznější adrenalinové dárky,…

Přečíst celý článek
Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Občas máme potřebu darovat opravdu originální vánoční dárky, které mezi těmi ostatními jen tak nezapadnou. Nejdůležitějším kritériem výběru takového dárku není cena, ani praktická…

Přečíst celý článek
Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Jaký dárek koupit našemu synovi či dceři k vánocům? Vánoční dárky pro děti můžete kupovat po celý rok, neboť téměř každé dítě alespoň jednou za měsíc žadoní o pořízení hračky.…

Přečíst celý článek
Levné vánoční dárky mohou být originální

Levné vánoční dárky mohou být originální

Vánoční dárky nemusejí stát tisíce korun. Také obyčejný levný dárek může potěšit, tím spíše, že jeho výběrem musíte strávit více času a dát si na něm opravdu záležet.

Přečíst celý článek
Jak být v darování dárků originální

Jak být v darování dárků originální

Rok se s rokem sešel a další Vánoce jsou tady. Pokud nechcete darovat svým blízkým další pár ponožek a knihu, vsaďte na netradiční dárky. Nevíte jaké? Nechte se inspirovat!

Přečíst celý článek
Jak oslavit Halloween?

Jak oslavit Halloween?

Tento anglosaský lidový svátek si pomalu našel cestu i do českých luhů a hájů, a pokud se ho letos chystáte slavit i vy, máme pro vás inspiraci!

Přečíst celý článek
Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Chtělo by to něco originálního, vkusného a cenově přijatelného? Máme pro vás spoustu tipů, jak oslnit svou rodinu…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...