Nevíš, co koupit za dárek? Nic Tě nenapadá a jsi v koncích? Chceš být originální?

A znáš Knihu Výhod??? Je v ní stovky vytrhávacích kupónu + mobilní aplikace zdarma na VŠECHNO! Vstupy 1+1 na sporty, divadla, zážitky, relax, ale take slevy do restaurací, klubů, na cestování, módu atd.

Kupóny do Costa Coffee, Paul, Bageterie Boulevard, UGO, Potrefená husa, Burger King, Pizza Hut, Pizza Coloseum, Burrito Loco,  Baťa, Nike, FAnn, Bambule, Sparky´s, Hamley´s, Kasa.cz, Euronics, Notino, Hervis a mnoho dalších značek nalezneš jen v Knize Výhod 2019!

Většina kupónů je 1+1 zdarma, minimální sleva je však 20 %, produkt se vyplatí po využití 1 – 3 kupónů.

Hlavní novinkou v roce 2019 je ovšem celorepubliková mobilní aplikace Knihy Výhod a její revoluční propojení s Google mapami. Aplikace Vám i průběžně počítá, kolik jsi již s Knihou Výhod ušetřili.
 
Kup Knihu Výhod, tam je všechno a nemůžeš se netrefit…

Kniha ve své klasické tištěné verzi stojí 499 Kč a obsahuje navíc zdarma i unikátní kód pro mobilní aplikaci, kde jsou další stovky kupónů. Samostatná aplikace vyjde na 399 Kč.

Více informací a objednávky na www.knihavyhod.cz

Tip: prohlédněte si všechny originální dárky

Přečtěte si také

Naučte se balit dárky

Naučte se balit dárky

Balicí papír z drogerie a zlatá stuha s kudrlinkou - všechny dárky pod stromečkem vypadají stejně nudně jako každý rok. A přitom stačí pár jednoduchých triků a dárky mohou být…

Přečíst celý článek
Buďte letos kreativní: vlastnoručně vyrobené dárky

Buďte letos kreativní: vlastnoručně vyrobené dárky

Buďte letos kreativní, ušetřete nějaký ten peníz a okouzlete své okolí vlastnoručně vyrobenými dárky a vánočními dekoracemi. Všechno zvládnete sami - přesvědčte se!

Přečíst celý článek
Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Chtělo by to něco originálního, vkusného a cenově přijatelného? Máme pro vás spoustu tipů, jak oslnit svou rodinu…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...