Naučte se balit dárky

Vánoční dárečky už snad máte všechny pořízené, teď už jen zbývá je zabalit. Jsou pro vás balicí papír a mašle úhlavními nepříteli? Poradíme vám pomocí videí, jak zabalit různé typy dárků.

Obyčejná krabice

Pokud je dárek už připravený v pevné krabici, máte napůl vyhráno. Balit pevné hranaté dárky je totiž jednoduché. A nemusí se jednat jen o krabice – stejným způsobem zabalíte knížky, CD a další „hranaté“ věci.

 

Lahev vína

Zabalit láhev vína či jiného alkoholu není snadná věc. Pomocí tohoto videa se však naučíte jeden způsob, který je velmi jednoduchý, a výsledek přitom vypadá skvěle.

 

 

Náročnější baliči si mohou vyzkoušet zabalit láhev po japonském způsobu. Videonávod je sice v angličtině, ale způsob balení pochopíte i ze samotného videa:

 

 

A kdo chce zůstat věrný vánoční atmosféře, může zabalit láhev jako vánoční stromeček.

 

Měkké dárky

Vybrali jste svým blízkým k Vánocům měkký dárek, jako je šála, tričko či kalhoty? Zabalit jej můžete originálně. Podívejte se jak:

 

Originální furoshiki balení dárků

Pokud chcete mít skutečně jedinečně zabalené dárky, využijte metodu zvanou furoshiki. Při té se nepoužívá k balení papír, nýbrž látkové šátky. Orignálně tak zabalíte knížky, láhve vína i další dárečky.

 

Uvažte pořádnou mašli

Každý správný dárek si zaslouží mašli. Klasickou mašličku asi umí uvázat každý. Co ale letos vyzkoušet mašli, nad kterou se zatají dech?

 

 

Pokud balíte opravdu velké dárky (třeba auto či bicykl), uvažte také pořádnou mašli:

 

Domácí zvířátka

A jestliže máte v plánu darovat svým blízkým nového domácího mazlíčka, i jeho můžete zabalit. Otázka je, jestli bude tak ochotný, jako kočička na tomto videu:

 

 

V zájmu zvířecího pohodlí však bude nejspíš lepší vynechat balicí papír a jen za krk uvázat stuhu…


Přečtěte si také

Dárky pro muže: erotika a sport

Dárky pro muže: erotika a sport

Říká se, že dárky pro muže se vybírají snadno a lépe než dárky pro ženy. Muži mají zpravidla širší spektrum zálib a rozhodně je neurazí ani nejrůznější adrenalinové dárky,…

Přečíst »
Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Občas máme potřebu darovat opravdu originální vánoční dárky, které mezi těmi ostatními jen tak nezapadnou. Nejdůležitějším kritériem výběru takového dárku není cena, ani praktická…

Přečíst »
Pořádáme dětskou párty

Pořádáme dětskou párty

Uspořádat dětskou párty není žádná legrace. Abyste všechny děti uhlídali, musíte je zaujmout a zabavit. To se může zdát jako nadlidský úkol, ale s našimi tipy to bude hračka!

Přečíst »
Trendy vánoční ozdoby 2015: Výrobu zvládnete sami!

Trendy vánoční ozdoby 2015: Výrobu zvládnete sami!

Letošní trendy přejí odvážným – nebojte se experimentovat a kromě tradičních vánočních ozdob zkuste svůj stromeček i domov ozvláštnit něčím extra.

Přečíst »
Vánoční tvoření: Nejlepší DIY návody, které musíte zkusit!

Vánoční tvoření: Nejlepší DIY návody, které musíte zkusit!

Společně s vánoční atmosférou na vás padne tvořivá nálada a máte chuť se pustit do tvoření dárečků, ozdob, přáníček a dalších výtvorů s vánoční tématikou? Našli jsme ty nejlepší…

Přečíst »
Dárky máme. Jak je efektně zabalit?

Dárky máme. Jak je efektně zabalit?

Balicí papír z drogerie, zlatá stuha s kudrlinkou a …. A všechny dárky pod stromečkem vypadají stejně nudně jako každý rok. A přitom stačí pár jednoduchých triků, díky kterým…

Přečíst »
Indoor surfing Indoor surfing 950 Kč Zobrazit více
Sudový nábytek Sudový nábytek 3 200 Kč Zobrazit více
Zobrazit pro:   mobil  |  tablet  |  počítač