Pořádáme dětskou párty

Uspořádat dětskou párty není žádná legrace. Abyste všechny děti uhlídali, musíte je zaujmout a zabavit. To se může zdát jako nadlidský úkol, ale s našimi tipy to bude hračka!

Nepodceňte program

Na rozdíl od večírku pro dospělé – pro děti je třeba vymyslet zábavný program. Nejspíš nechcete, aby si ve vašem domě hledala skupina dětí vlastní zábavu, že? Pak program rozhodně nepodceňte. Zkuste se inspirovat těmito oblíbenými nápady:

Tip: Pokud připravujete oslavu narozenin, rozhodně nesmíte zapomenout na vhodné dětské dárečky. O dárku se můžete poradit s rodiči nebo s ostatními dětmi, ale ať vyberete cokoliv, dejte si záležet se zabalením. Děti dárečky rády rozbalují a čím více papíru, tím lépe!

  • Nejlepší maska. Děti milují převleky a maškarní plesy. Vyhlaste přehlídku masek a následně vyberte nejlepší, kterou odměníte cenami. Ale malou odměnu by měli dostat všichni účastníci.
  • Soutěže o ceny. Připravte si drobnosti a sladkosti, které budete rozdávat výhercům drobných soutěží. Vymyslete jich hned několik – přenášení vajíčka na lžíci, závod ve skákání v pytli, soutěž o nejrychlejšího stavitele věže z kostek, tahání jablek z kádě s vodou, … Raději soutěží připravte více, ať si mohou děti samy vybrat.
  • Dětská diskotéka. Rozhodně nezapomeňte připravit dětem prostor pro tanec. Můžete jim vyhlásit volnou zábavu anebo se společně naučit ptačí tanec, makarenu, atd.
  • Čas na občerstvení. Děti rychle vyhladoví, a i když jim ke spokojenosti bude bohatě stačit dort, připravte jim také ovocnou mísu a další zdravé svačinky. Jistě se nechcete potýkat s bolestivými bříšky a naštvanými rodiči.

 


Přečtěte si také

Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Dárky pro děti: čím obdarovat své ratolesti?

Jaký dárek koupit našemu synovi či dceři k vánocům? Vánoční dárky pro děti můžete kupovat po celý rok, neboť téměř každé dítě alespoň jednou za měsíc žadoní o pořízení hračky.…

Přečíst »
Netradiční dárky - překvapte své blízké

Netradiční dárky - překvapte své blízké

Vánoce jsou svátky, na které se těší jak děti, tak dospělí. Většinou jsou s nimi totiž spjaty pěkné dárky. Pokud jimi chcete vykouzlit úsměv na tváři obdarovaného, pečlivý výběr…

Přečíst »
Vyrábíme s dětmi vánoční ozdoby I

Vyrábíme s dětmi vánoční ozdoby I

Podzim už je v plném proudu a na dveře už zase klepou Vánoce. Udělejte si chvíli čas na své děti a připravte s nimi originální ručně vyráběné vánoční ozdoby. Nejenže spolu…

Přečíst »
Dárky pro herní nadšence

Dárky pro herní nadšence

Vánoce jsou oblíbeným časem každého milovníka počítačových her. Ježíšek totiž často nešetří a pod stromeček nadělí hry, na které by kapesné běžného hráče nestačilo. A pokud navíc…

Přečíst »
Naučte se balit dárky

Naučte se balit dárky

Balicí papír z drogerie a zlatá stuha s kudrlinkou - všechny dárky pod stromečkem vypadají stejně nudně jako každý rok. A přitom stačí pár jednoduchých triků a dárky mohou být…

Přečíst »
Konec nudným chlebíčkům! Víme, s jakými snadnými jednohubkami uděláte dojem!

Konec nudným chlebíčkům! Víme, s jakými snadnými jednohubkami uděláte dojem!

Pořádáte oslavu, večírek anebo čekáte návštěvu a chcete připravit něco na zub? Nemáte čas na vaření, ale přesto chcete udělat dojem? Tyto jednoduché nápady si zamilujete!

Přečíst »
Dýňová sezóna: Ochutnejte dýňové rizoto, které zahřeje tělo i duši!

Dýňová sezóna: Ochutnejte dýňové rizoto, které zahřeje tělo i duši!

Právě teď je ideální chvíle na zkoušení nových dýňových receptů. Dýně koupíte na každém rohu a dají se připravit na nespočet způsobů. Tady je jeden z nich:

Přečíst »
Indoor surfing 790 Kč Zobrazit více
Zobrazit pro:   mobil  |  tablet  |  počítač