Whiskoumejte co vám chutná!

„Požitky se mají zvyšovat,“ prohlásil Costas Raptis, hlavní master blender Metaxa poté, co jsme si v Praze přiťukli špičkovou Metaxa Angels‘ Treasure. Opálený, bělovlasý Řek ví o čem hovoří. Celé roky již hledá jak rafinovaně propojit chutě a příchutě do perfektní harmonie tohoto slavného řeckého nápoje. Nabízí zákazníkům postupnou cestu od 5ti hvězdičkové základní řady, až po 12 hvězd a ještě výš a výš. Na Olympu chuti pak sedí Metaxa AEN za 25.999 korun.

METAXA    METAXA      

V e-shopu Bottles & Stories jsme se rozhodli jít stejnou cestou a nabídnout zákazníkům možnost vyzkoušet různé úrovně zážitků. Perfektní láhve s ještě lepším obsahem. Jejich cena začíná už na pár stovkách, miniatury slavných modelů koupíte i za pár desítek korun. Většinu našich značek důvěrně znáte – Metaxa, mezi koňaky Rémy Martin, za whisky Tullamore D.E.W., Grant’s, Glenfiddich, likéry Aperol, Cinzano, Jägermeister, Bols, rum Matusalem ... Slavných značek jsou skladem regály. U každé máte možnost projít od základní školy až po vysokou.
RÉMY MARTIN    RÉMY MARTIN

Aby toho pro pokročilé zákazníky nebylo málo, přidali jsme řadu destilátů, které jinde neseženete. Mezi nimi whisky včetně těch „plnoletých“, starších 18ti let. Nejdéle zrála 25 let Kininvie. Té jsou jen 3 sudy v celé Evropě.

Zážitky spojené s dobrými pitím si vylepšíte při správném podání těchto nápojů. Jak na to, do jakého skla, při jaké teplotě nebo v jakém koktejlu, to vše jsme doplnili do fotek, tipů a videoreceptů. Ke každé značce najdete na Bottles&Stories příběh jak vznikla, čím vyniká a jak si pochutnat nejlépe. Na e-shopu proto koupíte také originální sklenice, ale i další předměty a dárky spojené se slavnými značkami. A nebo i dárky, kterými vám prostě chceme udělat radost. Vloni jsme například ke každé Metaxa 12* rozdávali kompasy, letos jsou to zase knihy cestovatelských fíglů Travel Bible nebo 6 broušených sklenic k sadě lahví na přípravu Negroni. Velký hit – Glenfiddich 15 s předplatným časopisu Forbes zopakujeme před Vánoci znovu zkrátka proto, že řadě zákazníků bylo líto, že tento dárek nestihli. Láhev jako dárek má u nás ještě jeden rozměr – s výrobci jsme dohodli možnost napsat věnování přímo na originální etiketu – aktuálně tak pro vás můžeme potisknout 5 lahví. Novou službou pro dárkaře je dárkový poukaz, který u nás lze utratit podle libosti.


MOUNT GAY       

Aby radost byla úplná, snažíme se od chuti na láhev po její dodání nedělat dlouhou prodlevu, a tak zboží posíláme do druhého dne. Po Praze ten samý den. Pokud se kurýr nezatoulá, většinou se nám to podaří a příjemci lahví jsou spokojeni, o čemž svědčí i titul Ověřeno zákazníky Heureka, kterého jsme dosáhli již po pár týdnech provozu.

Přejeme vám ať máte chuť a odvahu zkoušet nové chuti a své požitky zvyšovat – ať už se rozhodnete lahví od Bottles&Stories udělat radost sobě nebo tekutý dar poslat někomu blízkému. Vždyť v každé láhvi je jiný příběh.

Tip: prohlédněte se všechny alkoholové dárky

Přečtěte si také

Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Originální dárky: co by vás nikdy nenapadlo

Občas máme potřebu darovat opravdu originální vánoční dárky, které mezi těmi ostatními jen tak nezapadnou. Nejdůležitějším kritériem výběru takového dárku není cena, ani praktická…

Přečíst celý článek
Naučte se balit dárky

Naučte se balit dárky

Balicí papír z drogerie a zlatá stuha s kudrlinkou - všechny dárky pod stromečkem vypadají stejně nudně jako každý rok. A přitom stačí pár jednoduchých triků a dárky mohou být…

Přečíst celý článek
Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Nevíte, jaký dárek k Vánocům? Poradíme…

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Chtělo by to něco originálního, vkusného a cenově přijatelného? Máme pro vás spoustu tipů, jak oslnit svou rodinu…

Přečíst celý článek
Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...