Proměňte tyto Vánoce ve svátky originality a radosti!

Vánoce, Vánoce přicházejí… A s nimi i každoroční stres, jak vybrat takový dárek, který se bude obdarovanému líbit, který jej překvapí a který navíc nezruinuje vaši peněženku. Nepropadejte panice, pokud se vám už teď zdá, že vám chybí jakákoliv inspirace a že pro vás bude konečným řešením nákup neoriginálních a hlavně neosobních poukázek. Máme pro vás několik tipů, se kterými pro vás bude výběr vánočních dárků pro letošní svátky opravdu hračka!

Prarodiče nejvíce potěšíte, když…

… jim věnujete dárek, kterým jim bude stále připomínat jejich děti, vnoučata a ostatně kohokoliv z rodiny. Nikdy nešlápnete vedle, pokud pro ně necháte vyrobit kalendář s vašimi fotografiemi, které zachycují předešlý rok. Nebo puzzle s fotografií celé vaší rodiny! Velkou radost jim udělají i hodiny s fotorámečky – na hodiny se totiž každý z nás dívá i desetkrát za den a vaši prarodiče tak budou mít celý den na očích svá milovaná vnoučata i děti.

Především dědečky pak potěšíte tím, když na ně bude pod stromečkem čekat nějaký humorný dárek. Necháme na vás, jestli to bude tričko s vtipným popisem nebo třeba hrníček s vtipem. Pokud byste si nemohli vybrat, tak my navrhujeme třeba toaletní papír s vtipy. Ten vykouzlí úsměv na rtech nejen dědečkovi, ale i komukoliv jinému, kdo se rád zasměje nad desítkami vtipů z nejrůznějších oblastí.

Dárek od srdce potěší kdykoliv a kohokoliv

Ať už na Vánoce do balícího papíru zabalíte cokoliv, míru radosti obdarovaného určuje především to, s jakým zájmem jste pro něj dárek vybírali. Pokud budete intenzivně přemýšlet o tom, co má vaše maminka, sestra nebo tatínek rád a co mu udělá radost, a podle toho poté i dárek vyberete, nebude vůbec záležet na tom, kolik jste do něj investovali. Nejdůležitější je, že se jedná o dárek od srdce. Takovým je třeba i sada Vypěstuj si čtyřlístek. Udělá radost opravdu každému – protože, řekněme si upřímně, kdo by netoužil po štěstí…?

Když pomineme štěstí, po čem většina z nás touží? V prvé řadě po zdraví a ve druhé…? Nejčastěji jsou to peníze. Ty sice nejsou nejoriginálnějším vánočním dárkem, jsou však i tací, pro které by to byl dárek nejcennější. A často jsou to naše ratolesti, které umějí nechat jakýkoliv obnos zmizet rychleji než David Copperfield holoubka. Vánoce jsou pak ideální chvílí, kdy si můžete z každého nestřídmého uživatele peněz trochu vystřelit – skvěle se vám k tomu budou hodit kapesníky, které jsou na první pohled k nerozeznání od pětitisícové bankovky.

Mamince uděláte radost čímkoliv od srdíčka, prarodičům hezkou připomínkou jejich rodiny a sestře či kamarádce třeba veselými barevnými náušnicemi. Ale co pod stromečkem ocení nejvíce tatínkové a partneři? Paradoxně to, co sami nejméně rádi nakupují - kosmetiku! Po tréninku, práci na zahradě či v dílně nebo jen po náročném dni v práci si každý muž rád dopřeje chvilku klidu a samoty pod horkou sprchou. Dejte tomu svému najevo, že hlava rodiny je pro vás skutečně silným mužem s velkým „M“ a darujte mu kosmetickou sadu pro opravdové chlapy! Pro všechny automechaniky, věčné kutily a blázny do motorek a aut je pak tento set naprostým must-have kouskem!

Ať už vyberete a zabalíte pod vánoční stromeček cokoliv, vždy je nejdůležitější atmosféra, při jaké se dárky rozbalují. Proto hoďte všechny starosti za hlavu, zapalte vonnou svíčku, nalijte si hrneček dobrého punče a užívejte si nádherné vánoční chvilky s vašimi nejbližšími…

 

Indoor surfing Indoor surfing 950 Kč Zobrazit více
Sudový nábytek Sudový nábytek 3 200 Kč Zobrazit více
Zobrazit pro:   mobil  |  tablet  |  počítač