Rodinná přání k Vánocům a k novému roku

Trocha originality, špetka humoru, ale hlavně přání od srdce. Inspirujte se vánočními a novoročními přáníčky právě u nás!

1) Krásné svátky vánoční, pěknou cestu z půlnoční, od Ježíška velký ranec, na Silvestra pěkný tanec, od muziky lehký krok a pak šťastný nový rok.

2) Večer plný překvapení, pocit, který jindy není. Dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce!

3) Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. V novém roce krásné žití, ať Ti tvoje hvězda svítí!

4) Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví! Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce přejí...

5) Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí skok, nádherné Vánoce i nový rok!

Nezapomeňte ani sami na sebe – i vy užívejte vánoční svátky a nenechte se zbytečně stresovat. Vánoční úklid i vánoční přípravy zvládnete levou zadní. A když bude nějaká ta maličkost chybět? Nevadí, však se nic neděje!

Ještě jste nenašli ten správný dárek? Zkuste Váš výběr více upřesnit...